Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Day of the JackalRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 0.5