Movies
Ratings
187
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5