Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
PietaRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5