Titles you rated
The HostRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0