Titles you rated
Low LifeRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Divorced SinglesRated ★ 3.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.0
Divorced Singles Season 3Rated ★ 3.0
Divorced Singles Season 4Rated ★ 3.0- Divorced Singles Season 5Rated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5