Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Under NinjaRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.0
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5