Titles you rated
The PrisonRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Peter PanRated ★ 3.5
DumboRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
TrollsRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0