Movies
Ratings
184
Petty RomanceRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0