Movies
Ratings
21
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5