Movies
Ratings
575
Love, LiesRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5