Movies
Ratings
297
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 1.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
PiperRated ★ 4.0
Inner WorkingsRated ★ 3.5
Mr. NobodyRated ★ 5.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.5
StungRated ★ 1.0
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
My Rainy DaysRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Western SpaghettiRated ★ 3.5