Titles you rated
- DoubtRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Rise of Empires: Ottoman Season 1Rated ★ 5.0
The Last CzarsRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 1.0- Skam France Season 6Rated ★ 3.0
Skam France Season 5Rated ★ 0.5
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 1Rated ★ 2.5
Years and YearsRated ★ 5.0
BondingRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5