Titles you rated
New WorldRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0