Movies
Ratings
31
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0