Movies
Ratings
868
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ShaftRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
MudRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 5.0