Movies
Ratings
594
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
LifeRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.5