Series
Ratings
57
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Dead SetRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0