Series
Ratings
47
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Love RainRated ★ 2.0
My Fair LadyRated ★ 1.5
Sweet 18Rated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 1.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 2.0
Sharp2Rated ★ 2.0
My GirlRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
Princess HoursRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.5