Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 1.5
SaltRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.5