Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 2.0
The MimicRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The Teacher's DiaryRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Talk to HerRated ★ 2.5
MachucaRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5- Attack the Gas Station 2Rated ★ 2.0