Movies
Ratings
20
The Art of SeductionRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
SecretRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0