Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5