Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
TroyRated ★ 5.0