Titles you rated
PsychoRated ★ 4.0
Samaritan GirlRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 3.5
SickoRated ★ 4.0
Between Love and HateRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Bad EducationRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5