Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0