Titles you rated
Good DoctorRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.5- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 5.0