Movies
Ratings
327
SpectreRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5