Series
Ratings
39
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
JumongRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5