Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
SmileRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
She's All ThatRated ★ 2.0
April StoryRated ★ 3.5
Samurai CatRated ★ 2.5
IdiocracyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Why Don't You Play in Hell?Rated ★ 3.0