Titles you rated
The PrisonRated ★ 4.0
Cruel Winter BluesRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
TrumboRated ★ 5.0
Officer of the YearRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 4.5
One-LineRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 4.5
The PlanRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.5
Fabricated CityRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
ColombianaRated ★ 3.5