Titles you rated
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.5- Initial D: Final StageRated ★ 3.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 3.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.5
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0