Movies
Ratings
346
Bird BoxRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0