Movies
Ratings
1121
Sand CastleRated ★ 2.5
Mommy Dead and DearestRated ★ 2.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Six Triple EightRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Last MileRated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
FAQRated ★ 3.5
Tie Me Up! Tie Me Down!Rated ★ 2.5
HereticRated ★ 2.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5