Series
Ratings
284
The UndoingRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.5
Vatican Girl: The Disappearance of Emanuela OrlandiRated ★ 2.5
RoarRated ★ 3.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 3.5
The Man with 1000 KidsRated ★ 3.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
UnorthodoxRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5