Titles you rated
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.5