Movies
Ratings
167
The ConjuringRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Final DestinationRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.5
The Devil's GameRated ★ 4.5