Titles you rated
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
S LineRated ★ 3.0
Falling high school girl and Irresponsible teacher Lesson 2Rated ★ 2.5- Umino HajimariRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The First RespondersRated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Kitchen Knife and Green Chili PepperRated ★ 3.5
Falling high school girl and Irresponsible teacherRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
Involvement in Family AffairsRated ★ 2.0
Borg MomRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5- Meitantei Stay HomesRated ★ 3.0