Movies
Ratings
144
Our TimesRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Confession of PainRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
ProtégéRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
5 Flights UpRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0