Movies
Ratings
360
LooperRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0
Reign Over MeRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Seven Years in TibetRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 3.0
Over the BorderRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 2.0
White NightRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 0.5