Movies
Ratings
123
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 5.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
TangledRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.0