Movies
Ratings
37
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0