Titles you rated
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 0.5
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Wrong Turn 6: Last ResortRated ★ 1.5
Iron Man 2Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0