Titles you rated
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.0
EXO's SHOWTIMERated ★ 0.5
EXO Next DoorRated ★ 0.5- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Queer EyeRated ★ 3.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.5
Family Outing Season 1Rated ★ 5.0- Roller CoasterRated ★ 5.0
- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
QueendomRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.0
The Fairly OddParentsRated ★ 3.5- Go! Go! Itsutsugo LandRated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
- 데스노트Rated ★ 5.0