Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
TedRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5