Movies
Ratings
35
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
GravityRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5