Movies
Ratings
589
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
Personal ShopperRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Z for ZachariahRated ★ 1.5
Men in HopeRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
She and Her Cat: Everything FlowsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.0