Movies
Ratings
523
UnstoppableRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
ItRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 1.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 0.5
Thread of LiesRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
JokerRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 0.5