Series
Ratings
49
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0