Titles you rated
Girls on topRated ★ 4.5
SolaninRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0