Movies
Ratings
352
BurningRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5